Без світла нині - майже 3 тисячі домівок у 9 містах та селах області.

Про це повідомили у ДТЕК Київські регіональні електромережі.

У повідомленні зазначили, що компанія відновила електропостачання ще для понад 800 родин у 5 населених пунктах Київщини. Зокрема, аварійно-відновлювальні бригади працювали в Гостомелі, Горенці, Ірпені та Бучі Бучанського району, а також у селі Тетерівське, що у Вишгородському районі.

Без світла нині – майже 3 тисячі домівок у 9 містах та селах області.

Як повідомив голова Гуманітарного штабу Київщини Олексій Кулеба, в усіх населених пунктах області підведено та відновлено водопостачання. Наразі тривають роботи з підключення до води окремих житлових будинків в кожному з населених пунктів. Зокрема, без централізованого водопостачання залишаються лише окремі житлові будинки у смт Гостомель через відсутність електропостачання.

Крім того, служби АТ «Київоблгаз» майже завершили роботи по відновленню послуги з розподілу природного газу до населених пунктів. На сьогодні вже відновлено газопостачання в 120 населених пунктах (119 повністю та 1 частково) для 140 604 об’єктів споживачів.

Проте частково без газопостачання залишається лише місто Ірпінь (газопостачання відновлено на 79%). Наразі фахівці служби переходять до робіт з відновлення та підключення газу кожного житлового будинку в кожному населеному пункті окремо.

Фото: Фейсбук