Проїзд забезпечили 19 тимчасовими переправами.

Про це повідомили в Укравтодорі.

У повідомленні зазначили, що на Київщині станом на 30 травня очистили 506 км комунальних вулиць та доріг державного значення.

“Дорожники розчищають розміновані вулиці Бучі, Ірпеня, Макарова, Бородянки, Ворзеля, Горенки, Гостомеля та с. Озера від згорілої техніки, бруду та повалених дерев. Аби забезпечити належний проїзд проводиться ліквідація ямковості, поновлення розмітку та знаків. 264 км розчищено, але роботи в цих населених пунктах не припиняємо, зокрема, вивозимо тонни будівельного сміття”, – зауважили у дописі.

І додали, що на дорогах державного значення дорожні бригади щоденно прибирають сміття та ґрунт з дороги, скошують траву, ремонтують металеве бар’єрне огородження та знаки, також проводиться аварійний ямковий ремонт, прибирання автопавільйонів та зупинок. У підсумку 242 км очищених доріг міжнародного, регіонального та територіального значення.

Крім того, проїзд забезпечено 19 тимчасовими переправами, які зведені у найкоротші терміни, для забезпечення сталого транспортного зв’язку з постраждалими від російських військових населеними пунктами регіону зі столицею.

Фото: Фейсбук