Скандал спалахнув у селищі Димер Вишгородсьго району.

Діти родин пільгових категорій, серед яких родини ветеранів АТО, які мешкають у Димері, мали би відпочивати зараз в Очакові, але замість них поїхали діти працівників селищної ради – йдеться у сюжеті ТСН.

Скандал розгорівся тоді, коли список із 70 дітей, підписаний і затверджений мокрою печаткою, потрапив у мережу.  Документ виклав один із депутатів Димерської селищної ради. У списку імена тих дітей, які мали би поїхати на літній відпочинок до моря. Та замість них у таборі опинились інші діти – чиновницькі.

Під час останньої сесії Димерської селищної ради питання відпочинку дітей пільговиків мало розглядатися першим. Але в цей же момент під будівлею Будинку культури сталась сутичка. Люди, які прийшли мітингувати, начебто представилися ветеранами АТО. Згодом стала зрозуміла причина їхнього гніву.

Як сталося, що імена дітей в списках замінили – розповіла вже колишня керівниця служби в справах дітей Марина Цапук. Списки формувала саме вона. Її та бухгалтерку, яка закупила путівки, звільнили. Перелік тих, хто поїхав насправді, формувала за заявками, які пільговики подавали задовго до цього. Окрім того, каже, розсилала інформацію по навчальних закладах. Але чомусь дійшла вона не до всіх.

Нам вже повідомили за путівки дуже пізно – в четвер бюлизько 10-ї години. А в п’ятницю зранку сказали подати списки. В АТП були поперджені, що список цей не технічний – він не має стосунку до тих дітей, які будуть їхати… Багатодітних поїхало 28; 24 дитини поїхало за диспансерним обліком, з них четверо дітей – керівників груп. 10 чоловік – діти АТОвців”, – сказала пані Марина.

Діти працівників селищної ради нібито теж мали пільги і стояли на диспансерному обліку. Чи так це – ще з’ясують. Але їхні батьки вартість путівок відшкодують. А тих дітей, які в списку були, а на море не поїхали, обіцяють без відпочинку не залишити. Хто поїде – відбиратиме комісія з п’яти людей. І сповістити завчасно обіцяють усіх, хто має на це право.

Фото: pixabay