Ділянка розташована в межах лісового заказника місцевого значення “Чернечий ліс”.

Господарський суд Київської області задовольнив позов Київської обласної прокуратури про повернення державі земель природно-заповідного фонду в Обухівському районі. Прокурори довели, що відведення земельні ділянки площею 12,4 га відбулося з порушенням вимог законодавства. Про це йдеться в повідомленні Київської обласної прокуратури.

Прокурори довели, що приватне товариство незаконно оформило право власності на земельну ділянку площею 12,4 га на території Обухівського району Київської області”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що ділянка розташована в межах лісового заказника місцевого значення “Чернечий ліс” та археологічної пам’ятки – об’єкту культурної спадщини “Багатошарове поселення між Ходосівкою та Лісниками”.

У прокуратурі зауважили, що ця ділянка є землею лісогосподарського та історико-культурного призначення. Відповідно до законодавства це унеможливлює її перебування у приватній власності, що й слугувало підставою для звернення із позовом до суду.

Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позовні вимоги про повернення державі земель природно-заповідного фонду вартістю 440 млн гривень.

Фото: Фейсбук