Сьогодні, 24 січня, близько восьмої ранку, у Білій Церкві чоловік у багатоповерхівці у віконній рамі помітив гранату.

Про це повідомляє Патрульна поліція Білої Церкви.

Інспектори миттєво прибули на місце події, де виявили предмет, схожий на гранату РГД. Патрульні негайно викликали вибухотехніків та слідчо-оперативну групу.
Поки з небезпечною знахідкою працювали спеціалісти, поліцейські охороняли місце події та евакуювали мешканців під’їзду“, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці дали дієві поради у разі виявлення боєприпасів або предметів, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси: зберігати спокій; за можливістю попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поруч; позначити місце перебування предмета, а по можливості огородити його; негайно повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102; не курити, не користуватись запальничками, іншими джерелами відкритого вогню та предметами, що можуть його утворювати; у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій або змінювати його положення; очікувати на безпечній відстані від місця знаходження предмета вибухотехніків та поліцейських та не допускати до небезпечної зони сторонніх людей.

Фото: Facebook