Минулої доби повіністю або частково повернули світло у 17 населених пунктах, повністю або частково відновлено водопостачання у 119 населених пунктах, газопостачання - у 117.

Про це повідомив Гуманітарний штаб Київщини.

Протягом минулої доби повністю відновили електропостачання у Вишгородському районі у селах: Синяк, Гута Межигірська, Людвинівка, Осовець. Частково заживили село Варівськ. У Бучанському районі повністю заживили села: Стара Буда, Озірщина, Шибене. Частково відновили електропостачання в Ірпіні, Бучі, Гостомелі, смт Ворзель та Макарів, у селах: Мотижин, Липівка, Бородянка, Микуличі.

Без світла залишаються 23 тисячі домогосподарств у 35 населених пунктах.

Послугу з централізованого водопостачання відновлено у 119 населених пунктах області із 123, у яких ця послуга була відсутня.

Залишаються без централізованого водопостачання 4 населених пункти Іванківської громади (села Джерела, Кухарі, Варівськ та Олізарівка). Разом з тим, у вказаних населених пунктах населення має можливість користуватись водою з дворових криниць.

У містах Ірпінь та Буча– 29 квітня запущено водогін, який забезпечить мешканців міста Ірпінь питною водою із Києва. Населення міст має доступ до питної води.

У Гостомелі  КП «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям після подачі електроенергії. Мешканці селища мають доступ до питної води.

У Бородянці на 60% зруйновано запірні арматури – виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби КП «Бородянка-тепловодопостачання» постійно працюють над ремонтом мереж.

Чорнобильський масив селища Бородянка – повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, це майже 30% усіх споживачів.

Також за попередню добу відновлено розподіл газу у 5-ти населених пунктах до 5 069 об’єктів споживачів.

Протягом дня розпочали перші пуски на об’єкти у селі Дмитрiвка Дмитрівської громади, продовжувалося відновлення послуги у місті Ірпінь та селі Горенка Гостомельської громади. У 3-х населених пунктах проводилися аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до їх відновлення – це 955 об’єктів споживачів. 

У селах Мощун та Забуччя виконувались аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновленняю

Без газопостачання залишається села Мощун, Забуччя та Почепин.

Фото: Фейсбук