Лише за останню добу мешканці Київщини залишили 1400 заяв про підпали, вибухи, замінування, пов’язаних з російською агресією.

Відповідні дані оприлюднив голова КОВА Олександр Павлюк.

Так, без газопостачання залишаються 67 населених пунктів Бучанського, Вишгородського, Броварського, Фастівського районів.

Електроенергія відсутня в близько 500 населених пунктів області. У деяких населених пунктах ситуація ускладнюється активними бойовими діями.

Комунальні служби одразу приступають до відновлення газо- та електопостачання, як тільки припиняються обстріли. Протягом доби вдалося відновити електропостачання у 90 населених пунктах. За одну добу мешканці Київщини залишили 1400 заяв про підпали, вибухи, замінування, пов’язаних з російською агресією.

За добу зафіксовано 240 обстрілів – найбільше в Бучанському та Броварському районах.

Крім цього, ворог продовжує знищувати інфраструктуру Київщини. Наразі зазнав руйнувань житловий фонд: шести міст та 11 селищ. Пошкоджено понад 20 об’єктів соціальної інфраструктури: заклади освіти , лікарні, церкви  та музеї,  Центр надання адміністративних послуг . Найбільше руйнувань зафіксовано в Бучанському, Броварському та Вишгородському районах.

Фото: Фейсбук