Відновлено послугу з розподілу природного газу у 118-ти населених пунктах області.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, на сьогодні повністю або частково відновлено надання послуг з централізованого водопостачання у 121-х населених пунктах області із 123-х, у яких ця послуга була відсутня:

  • м. Ірпінь та м.Буча– населення міст має доступ до питної води.
  • смт Гостомель – «Ірпіньводоканал» відновить надання послуги з централізованого водопостачання мешканцям після подачі електроенергії. Мешканці селища мають доступ до питної води.
  • смт Бородянка – водопровідні мережі селища набрано водою. Однак, через суттєві пориви виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби постійно працюють над ремонтом мереж.

Проте залишаються без централізованого водопостачання с.Джерела та с.Кухарі Іванківської громади через відсутність електропостачання.

Крім того, наразі відновлено послугу з розподілу природного газу у 118-ти населених пунктах області. Зокрема, повністю завершено всі роботи у 50 населених пунктах Броварського, Вишгородського, Фастівського районів. Частково відновлено – у 68 населених пунктах Бучанського району.

Без газопостачання залишаються 5 населених пунктів Бучанського району:

  • повністю відсутнє газопостачання у 2-х населених пунктах – с.Мощун та с.Почепин;
  • частково відсутнє газопостачання у 3-х населених пунктах – м.Ірпінь, с.Горенка та с.Забуччя.

Також, протягом 2 травня електромонтери ДТЕК повністю повернули світло у села Блиставиця та Озера Бучанського району. Енергетики продовжують повертати світло в Ірпінь, Бучу, Гостомель, Романівку, Дмитрівку, Андріївку. У Вишгородському районі частково заживили село Олізарівку. В населених пунктах цих районів енергетики вже працюють над точковими заявками клієнтів та відновленням постійних схем електропостачання.

Загалом за минулу добу світло повернули для 1 543 родин. Без світла залишаються 16,2 тисячі домогосподарств у 29 населених пунктах.

Фото: Фейсбук