Спецтехніка чергуватиме на місцях можливих підтоплень дорожньої мережі.

За прогнозом синоптиків, удень 6 липня у Києві очікуються гроза, в окремих районах град та шквали вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Міські служби готуються до грози, повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пише сайт КМДА.

«Під час грози у разі сильного вітру слід триматися подалі від рекламних щитів та дерев, а також не паркувати поруч із ними автівки. Також фахівці рекомендують під час грози зачиняти вікна і не підходити до них, не братися за металеві вхідні двері», – нагадав Поворозник.

Основні рекомендації, яких слід дотримуватись мешканцям міста під час сильного вітру:

  • усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
  • якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;
  • у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті;
  • уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

«На місцях можливих підтоплень дорожньої мережі чергуватиме спецтехніка КК «Київавтодор». Загалом комунальна корпорація має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очистки системи зливової каналізації. Зокрема, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції. Водіїв закликають не заважати роботі гідрослужб та не паркувати авто над колодязями зливової каналізації», – зазначив Поворозник.

В “Київавтодорі” уточнили, що загалом комунальна корпорація має 91 одиницю спецтехніки і спецзасобів для ремонту й очистки системи зливової каналізації. Зокрема, мотопомпи, гідромонітори, насосні станції. Водіїв закликають не заважати роботі гідрослужб та не паркувати авто над колодязями зливової каналізації.

Київ Media

У разі виявлення підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертатися до диспетчерської підприємства за телефоном: 044-284-74-19.

Нагадаємо, що при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо слід інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Телефон КАРС «Київська служба порятунку»: 044-430-37-13.

Фото: Фейсбук