У черзі на позачерговий квартирний облік перебуває понад 380 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

За словами заступниці голови КМДА Марини Хонди, на 2021 рік Київрада заклала 49 мільйонів гривень на закупівлю квартир для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

«За останні три роки з міського бюджету було придбано понад 160 квартир для дітей-сиріт та осіб з їх числа. Поряд із тим, у черзі на позачерговий квартирний облік перебуває понад 380 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За виділені кошти будуть придбані ще близько 50 квартир», – зазначила Марина Хонда.

До слова, місто щомісячно виплачує матеріальну допомогу дітям-сиротам та дітям, над якими встановлено опіку чи піклування. Розмір виплат становить від 1000 до 1500 гривень залежно від категорії.

Водночас Марина Хонда нагадала, що місто підтримує та пропагує сімейні форми виховання.

Нині в Києві функціонують 26 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ), у яких виховуються 182 дитини. Наступного року відкриють ще три нові ДБСТ та Центр соціальної підтримки дітей та сімей, на базі якого функціонуватимуть соціальні квартири для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва триває ремонт у Центрі соціальної підтримки. У ньому буде 6 соціальних квартир для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Фото: unsplash