Компанія DataArt добудувала цей балкон ще у 2017 році для розширення офісу.

Про це повідомив київський активіст, співзасновник організації “Києве, мий” Єлісей Ходоловський.

Тепер кожен охочий може придбати собі найбільший цар-балкон у столиці! Доброзичливі та привітні сусіди поверхом вище і нижче – у комплекті! DataArt, свого часу, щоб заробити побільше грошей та зужити найменше зусиль, вирішили не орендувати ще один офіс (бо це ж дорого), а збільшувати цар-балкон (точніше, Верховного Імператора Усіх Балконів)“, – іронічно написав він, додавши відповідну світлину.

Також активіст пригадав антирейтинг IT-фірм, котрі колись у Києві для розширення офісів робили подібне із будівлями, в яких розташовувались. Балкон на Кудрявському узвозі вийшов у лідеру в тому рейтингу.

Але часи змінюються, пандемія робить своє діло, галерні погоничі переїхали плюндрувати будинок деінде“, – резюмував Єлісей Ходоловський.

Добудову цар-балкона компанія DataArt розпочала у листопаді 2017 року. Уже в грудні добудову було завершено, про що свідчать архівні світлини цієї будівлі на Кудрявському спуску. Відомо, що фірма орендувала будівлю для своїх потреб повністю, окрім лише 2 поверху. Наразі будівля виставлена для оренди або ж продажу.

Початок будівництва балкону у листопаді 2017 року
Завершення будівництва балкону у грудні 2017 року

Нагадаємо,  нещодавно ми писали про “царський” балкон-гараж на Нивках, який прибудував власник квартири на 1 поверсі. Чоловік заявив, що начебто має на це дозвіл.

Фото: Фейсбук, скріншот