Орієнтовна ціна авто складає понад 50 млн грн.

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

На пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» ДБР затримало автомобілі Rolls-Royce Phantom та Rolce-Royce Cullinan, зареєстровані на ТОВ «Карпе Ренталс» за адресою Київ, пл. Спортивна, 1-а – місце столичного ТРЦ. Пізніше на цьому ж пункті затримано третій Rolce-Royce Cullinan.

Як зазначає Міnd з посиланням на джерела в ДБР, вказані автомобілі фактично перебувають у користуванні власника столичного ТРЦ, торгівельних мереж «Технополіс» та «Ельдорадо» бізнесмена Віктора Поліщука. Відомо, що його пов’язують родинні зв’язки з російським політиком, екс-прем’єром Дмитром Медвєдєвим. Дружина Поліщука Лілія – племінниця дружини Медведєва.

Два з них перебувають у користуванні родича підсанкційного Дмитра Медвєдєва. Третій зареєстрований на 3-річну доньку кримінального авторитета Андріана Родіна на прізвисько “Полузверь” – громадянці РФ Іманалі Андріані Андріївні 2019 р.н.

У ході слідчих дій правоохоронці вилучили свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів для перевірки на підробку. Авто ймовірно перевозилось на підставі підроблених документів та без законних на те підстав.

Фото: ДБР