У РДА кажуть, що в усьому винен алкоголь, який вживають молоді люди, що відпочивають на Подолі.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У неділю, 20 червня, на столичному Подолі сталася бійка – декілька чоловіків штовхали один одного та билися між собою посеред натовпу людей. Причина – невідома. Усе це відбувалося на Контрактовій площі.

Окрім цього, у суботу, 19 червня, на цьому ж місці шпиталізували людину, яка отримала ножове поранення. Ба більше, у ході чергової бійки невідомі нібито стріляли з травматичної зброї.

Наразі щодо цих ситуацій у поліції відкрили провадження за хуліганство.

Водночас у коментарі телеканалу «Київ» правоохоронці зазначили, що учасники конфлікту не мають притензій одне до одного.

Олександр Окатний, керівник апарату Подільської РДА, розповів, що на Контрактовій площі у вихідні та на свята зазвичай досить багато людей, які відпочивають, вживаючи алкоголь. Відтак, і трапляються конфлікти та бійки.

«Із учора (21 червня – ред.) посилено заходи щодо дотримання громадської безпеки із залученням правоохоронців. Поліціянти на Подолі чергують щодня майже до ранку. Питання щодо алкоголю. Молодь в основному п’є “легкі” напої, на кшталт пива, яке продають до 23:00. Але ж – до 23:00 купують, до 24:00 п’ють, а вже близько 01:00 виникають усілякі конфлікті питання. Я ще думаю про те, щоб унеможливити на Контрактовій продаж алкоголю до 23:00 – зменшити час. Однак це питання потребує часу. Спільно з патрулюванням правоохоронців це дозволить налагодити ситуацію», – наголосив пан Олександр.

Фото: скріншот