Смертельна аварія 13 листопада 2020 року сталась на зупинці "Електромаш".

Про це повідомили у програмі “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Антипаркувальні стовпці встановили на зупинці, аби більше не було смертельних ДТП. Нагадаємо, на зупинці Електронмаш торік автомобіль Uber на великій швидкості влетів на зупинку і збив чотирьох людей, двох насмерть.

 

Як розповів заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянитн Усов, для встановлення стовпчиків витрачено понад 30 тонн високоякісного бетону.

Бетон сформував цілісну армовану конструкцію, яка здатна захистити захистити людей, що стоять на цій зупинці, від лобового тарану легкового автомобіля на швидкості 80 км/год, і вантажного автомобіля вагою до 7,5 тонн на швидкості 50 км/год“, – сказав Усов.

Кияни, які щодня звідси їдуть на роботу, говорять, що подібних аварій тут було декілька, а встановлення таких бар’єрів дасть змогу людям безпечніше почуватися в очікуванні транспорту.

Дуже добре (що встановили стовпчики, – ред.), це дуже класно, дуже вдячні. Бо я була свідком аварії, яка тут сталась, і це було дуже страшно“, – каже киянка Тетяна.

Фахівці говорять, що обсяг робіт виконано чималий, а такий проєкт в Україні є першим.

Вибрали повністю близько 20 кубів грунту, потім втрамбували, підсипали, зробили подушку, потім залили закладні для встановлення стовпчиків, потім змонтували самі стовпчики, потім їх обв’язали арматурою, а потім вже залили бетоном”, – описав процес встановлення стовпців підрядник Максим Атлас.

Робітники зводили такий бар’єр протягом 12-ти робочих днів. Вартість проєкту склала близько 400 тисяч гривень.

Раніше ми писали, що водій Uber, який збив на смерть двох людей у Києві, регулярно викладав у Instagram відео, як він ганяє по столиці на великій швидкості.

Фото: скріншот