Триває підготовка до опалювального сезону-2021 у Києві. Ремонтують магістраль, через яку обігрівають 19 будинків.

Про це повідомило комунальне підприємство «Київтеплоенерго».

На сьогодні тривають роботи у районі Караваєвих дач на Солом’янці уздовж вулиці Вадима Гетьмана. Тут замінюють ділянку магістрального трубопроводу довжиною майже один кілометр і яка пропрацювала близько 60 років. Теплопостачання від цієї магістралі отримують 19 житлових будинків, школа, дитячий садок та низка відомств.

«Ділянка, що зараз реконструюється, є частиною магістрального трубопроводу, яким тепло від районної котельні «Відрадний» подається до будинків мікрорайону. Це фактично транспортна артерія, від надійності якої залежить теплопостачання сотень квартир», – зазначили в «Київтеплоенерго».

Замість старих прокладають нові попередньо ізольовані труби європейського зразка діаметром 600 мм із системою сигналізації про пошкодження. Нові труби розраховані на експлуатацію 40-50 років.

Також зараз роботи з реконструкції тепломереж проводяться на вулицях Кулібіна, Вифлеємській, Архипенка, Леваневського, Старонаводницькій.

Активно модернізацію трубопроводів у Києві проводять вже третій рік поспіль. Після заміни мереж помітно знизилась їх аварійність у цих районах. Загалом за 2019-2020 роки у Києві провели повну реконструкцію 270 км трубопроводів. Завдяки цьому їхня аварійність знизилась на 15%.

Фото: Фейсбук