У 126 школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 296 класів. Від початку навчального року у 24 столичних гуртожитках зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

За його словами, столичні школи та дитсадки продовжують працювати за визначеним регламентом. На карантин закривають тільки ті заклади чи окремі класи та групи, де виявили хворих.

На сьогодні в місті закриті на карантин 6 шкіл через хворих вичтелів У 126 школах перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 296 класів, де є хворі учні.

Всього хворих на коронавірус школярів у Києві – 331. Також хворіють 174 педагоги.

У дитячих садочках тимчасово закриті 22 групи. Один садок у Печерському районі – закритий на карантин. Наповненість дітей у дитячих садках – понад 56%.

Також мер спростував інформація, яка ширилася мережами про закриття шкіл та садочків 1 жовтня – цього не відбудеться.

Друзі! Ходять чутки, нібито, з 1 жовтня місто збирається закрити навчальні заклади на карантин. Це неправда….

Опубліковано Віталієм Кличком Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

Також продовжують перевіряти студентські гуртожитки. Перевірили 80 гуртожитків міста. Склали 40 протоколів про порушення санітарних норм і протиепідемічних заходів.

Серед порушників: Національний Економічний Університет імені Гетьмана, Національний Університет імені Шевченка, Академія Образотворчого Мистецтва, Київський національний університет культури та мистецтва, Національна академія наук. В 11 з них запровадили протиепідемічні заходи, щоб не допустити подальшого розповсюдження інфекції: хворих ізольовано та проведено санітарну обробку приміщень.

Від початку навчального року у 24 столичних гуртожитках зафіксовані випадки захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, станом на 23 вересня у Києві було закрито п’ять шкіл на карантин, на дистанційне навчання переведено 326 класів у 121 школі.

Фото: unsplash