Йдеться про заклад, який реконструюють на проспекті Бажана.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Дарницької РДА.

У дописі зазначили, що цьогоріч на проспекті Бажана, 7Є після реконструкції планують відкрити найсучасніший заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №741.

Цікаво, що після оновлення цей садочок стане одним з найсучасніших в Києві. Зокрема харчоблок закладу вже оновлено сучасним технологічним обладнанням для приготування найрізноманітніших страв. Окрім цього, наразі групи укомплектовуються меблями за індивідуальними кресленнями з вбудованими ігровими комплексами.

Водночас у закладі виконають роботи з благоустрою прилеглої території, де вже побудовано сучасні дитячі майданчики. Зокрема на майданчиках для прогулянок виконані всі роботи щодо їх влаштування на безпечне гумове покриття, облаштоване поле з футбольними воротами та встановлено грядки для проведення пізнавальних занять з вирощування городини.

«У молодих батьків Дарницького району є привід порадіти: на проспекті Бажана, 7є незабаром відкриється новий дитячий садок. Це найсучасніший садок із найсучаснішими технічними рішеннями, серед яких – термосанація, кондиціонування, комплексна автоматизація інженерних мереж та справжня родзинка садочка – унікальний дитячий театр під відкритим небом для творчого розвитку наших дітей», – розповів Ярослав Лагута, голова Дарницької РДА.

Фото: фейсбук