Під заводом «Арсенал» перебував великий командний центр управління, система коридорів і ходів, склади із запасами їжі та зброї.

Про це розповіли в Facebook-спільноті «Kyiv Arsenal».

Як з’ясували дослідники, метрополітен вважався стратегічним фортифікаційним об’єктом. Паралельно гілкам метро йшли розгалудження підземних тунелів.

Станція м. «Арсенальна» вважається найглибшою у світі, бо розташована на глибині 105 м. Тому дослідники вважають, що під заводом «Арсенал» перебував великий командний центр управління, система коридорів і ходів, склади із запасами їжі та зброї.

На кількох локаціях цих підземних сховищ існували приміщення особливої комфортності для довгострокового перебування партійних лідерів та військового керівництва.Одну з таких виявили на Сирці. Залишками таких станцій  вважають «Станцію Герцена», «Львівську браму» та «Теличку».

Сліди надпотужних систем оборони час від часу демонструють відвідувачам метрополітену. Такою є система захисту від ядерних ударів на станції м. «Дніпро». Тут розташовані надпотужні герметичні двері, що закриваються за 8-10 секунд. Ці величезні металічні засувки завтовшки 30-40 см надійно блокують станцію в екстрених випадках.

«Фортифікаційні укриття київської підземки станом на 90-і рр. минулого століття значно масштабніші навіть за «бункер Путіна» на горі Ямантау на Уралі, який довгий час вважався найпотужнішим у світі», – йдеться в дописі.

За словами дослідників, саме через додаткові другорядні роботи, перша лінія метрополітену так довго будувалася – аж 20 років. Вважається, що головні станції червоної гілки метро мають і таємні сполучення із головними урядовими та військовими будівлями.

Нагадаємо, раніше дігери показали, що можна знайти під землею столиці.

Фото: facebook