Не залишилося місця ні для пішоходів, ні для велосипедистів.

Частину узбіччя уздовж Броварського проспекту в Києві розмалювали під паркувальні місця. Тепер для пішоходів взагалі не залишається простору, і щоб пройти узбіччям, їм потрібно виходити на газон — фотодокази виклав у Facebook один з користувачів.

Судячи з оприлюднених світлин, вони зроблені в межах Гідропарку біля повороту на Венеційський міст.

«… дуже хочу подивитися на ідіота, який сказав «так, ми віджимаємо весь тротуар і робимо там парковку» — пише автор фото.

Під публікацією залишив коментар голова Сектору розвитку веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Станіслав Клименко. Він повідомив, що минулого року його відомство розробило і затвердило комплексну схему з велосипедною доріжкою та тротуаром на цю ділянку.

«Ще минулого року звільнили від МАФу територію за цим тротуаром, яка завжди була автомобільною парковкою – там може розміститись близько 50 авто. І це виглядає гіперідиотією – робити парковку на тротуарі, відбираючи місце у пішоходів та велосипедистів, коли поруч є не облаштований але спеціальний майданчик» — написав Клименко.

Також він пише, що розмітка порушує ПДР, Державні будівельні норми і постанову Кабміну про розміщення парковок на пішохідному тротуарі. Всупереч цьому, синю розмітку на тротуарі начебто нанесли працівники КП «Київтранспарксервіс».

Коментар у вигляді знаку запитання під цієї публікацією залишив і заступник голови КМДА Костянтин Усов. Також він показав схему за 2018 рік, що передбачає розмітку на цій ділянці дороги.

Редакція Kyiv Media намагається отримати коментарі сторін.

Фото: Фейсбук