Огорожа знаходилася біля одного з пляжних клубів.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

На Гідропарку представники Київблагоустрою нібито планували знести паркан, який перекриває відпочивальникам доступ до водойми. Йдеться про зону відпочинку біля пляжу «Молодіжний».

Станом на 13:40 сьогодні, 1 липня, комунальники таки почали демонтаж цієї огорожі.

«Сьогодні наше КП “Київблагоустрій” виконує демонтаж незаконно встановленого паркану на пляжі Гідропарку. Напередодні інспектори благоустрою внесли припис до власників із вимогою надати дозвільні документи на розміщення. Оскільки ці документи до комунального підприємства не надійшли, сьогодні ми приїхали на демонтаж цього паркану», – розповіла пані Ольга, прес-секретарка комунального підприємства.

До слова, паркан, завдовжки близько 100 метрів, знаходився на території пляжного клубу Eden Beach. Керівники закладу не перешкоджали демонтажу.

Наразі розібрану споруду перевезуть на штраф-майданчик Київблагоустрою.

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба коментуєтак: «Узбережжя Дніпра та інших водойм столиці мають слугувати киянам. Захопити шматок берегової лінії, не маючи на те жодних дозволів, – є порушенням закону та злочином проти мешканців. Привласнили понад сто метрів берега. Паркан на чотири метри заходив углиб річки. Фахівці КП «Київблагоустрій» демонтують незаконну огорожу за дорученням Департаменту міського благоустрою. І так буде з усіма іншими нелегальними обмеженнями».

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування», огорожі або інші конструкції, що перешкоджають вільному проходу до узбережжя водойм, підлягають демонтажу.

Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень додав, що столиця продовжує планомірну боротьбу із самовільно встановленими елементами благоустрою, які спотворюють вигляд міста, заважають комфортному пересуванню киян та руйнують зелені зони. Тільки в червні фахівці КП «Київблагоустрій» демонтували близько 1300 незаконних елементів благоустрою.

Фото: скріншот