Із 5 по 11 липня охочі зможуть зробити щеплення від COVID-19 у павільйоні ВДНГ №9 за попереднім записом.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, протягом фестивалю з 5 по 11 липня з 10:00 до 16:00 на ВДНГ працюватиме один центр масової вакцинації. Щепитися там можна буде за попереднім записом.

Наша мета — щепити якомога більше українців від COVID-19, щоб досягти колективного імунітету… Це дасть можливість не тільки захистити більше людей від коронавірусної хвороби, але й популяризувати щеплення серед молоді”, – зазначив Віктор Ляшко.

Записатися на вакцинацію можна за посиланням на платформу helsi.me. При цьому квиток на сам фестиваль для процедури імунізації мати не треба. У центрі щепитимуть вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech.

Щеплення робитимуть вісім мобільних бригад з імунізації. Також на території центру чергуватиме команда з надання екстреної медичної допомоги.

Для нас дуже важливо публічно підтримати вакцинацію. Нам, як представникам креативної індустрії, дуже важливо аби буремні часи пандемії закінчились якнайшвидше. Тому ми з партнерами організовуємо центр вакцинації від COVID-19 на території ВДНГ, під час фестивалю, аби всі бажаючі мали змогу вакцинуватися“, – заявив гендиректор Atlas Weekend Дмитро Сидоренко.

Нагадаємо, у графіку виступів виконавців на музичному фестивалі Atlas Weekend вказані концерти, що триватимуть після 23:00. На ВДНГ попросили виправити графік.

Фото: Фейсбук