Все через будівництво нових розв'язок.

Відсьогодні на міжнародних трасах М-05 Київ – Одеса та М-06 Київ – Чоп, будуть тимчасово закриті деякі смуги для руху автотранспорту. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Київській області в Facebook.

В службі нагадують, що на обох шляхах нині будуються транспортні розв’язки. Процес вже на етапі, коли необхідно використовувати важку будівельну техніку: крани, екскаватори, бурову установку, і через це рух трасами частково обмежать.

Рух буде обмежено:

  • траса М-06 Київ – Чоп: км 21+767 (Стоянка) — лівий проїзд у напрямку Києва буде закрито на період 25 травня (з 6:00) до 01 червня (17:00); рух буде здійснюватись однією смугою в обох напрямках по правій частини дороги (у напрямку м. Львів), місце будівництва є на мапі.

У цей період будуть проведені роботи з встановлення тимчасової металевої опори на важкому бетонному фундаменті зі стороні розділової смуги та краю узбіччя з подальшим встановленням на них металевих балок формоутворювачів.

  • М-05 Київ – Одеса: км 15+390 с. Чабани 25 травня (з 6:00) до 01 червня (17:00) правий проїзд у напрямку Одеси буде закрито; рух автотранспорту буде здійснюватись однією смугою по лівій частині (у напрямку м. Київ), місце будівництва є на мапі.

Будівництво цієї розв’язки на етапі влаштування буронабивних паль на естакаді за межами проїзної частини, та задля виконання цього виду робіт, важку дорожню техніку необхідно розмістити на проїзній частині.

В Службі автомобільних доріг зазначають, що на період обмеження руху підрядником будуть встановлені попереджувальні тимчасові знаки, згідно погодженої схеми ОДР.

Нещодавно стало відомо, на яких вулицях Києва найбільше водіїв-порушників на смугах для громадського транспорту.

Фото: Фейсбук