Організатори кажуть, що надалі такі душі хочуть встановити біля всіх входів у метро. Журналіст телеканалу «Київ» вирішив скупатися в душі.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У Києві, біля станції метро «Дорогожичі», місцеві блогери просто неба встановили душову кабінку. Усе, щоб люди могли освіжитися в таку спеку.

«Душовою кабінкою може скористатися будь-хто охочий безкоштовно. Ми її вже поставили й сподіваємося, що вона простоїть тут якомого довше. Наразі вирішуємо питання з КМДА щодо її розміщення. Хочемо в подальшому встановити такі кабінки біля кожної станції метро та зупинки громадського транспорту», – розповів Антон Скуратов, організатор проекту.

Цікаво, що у випадку, якщо киянам сподобається така ініціатива, то кабінки планують встановлювати й узимку – аби люди могли зігрітися.

Перехожі кажуть, що це доволі оригінальне рішення, однак ніхто так і не наважився там скупатися.

Від пропозиції освіжитися не зміг відмовитися журналіст телеканалу «Київ». Ба більше, кореспондент не просто освіжився, а й повністю помив голову та волосся. Організатори для цього надали шампунь та рушник.

До слова, Антон Скуратов – блогер, відомий в Instagram як @skuratv.

Нагадаємо, Антон Скуратов 1 квітня змінив вивіску Центрального залізничного вокзалу Києва. Тоді замість звичного «вокзал» з’явився напис «спортзал».

Фото: скріншот