Організатор проекту подумає над тим, як домогтися встановлення нових лавочок, але вони вже будуть мати інший вигляд.

Про це повідомляє програма “Київ.NewsRoom” на телеканалі “Київ“.

Лавочки облаштував киянин Олександр Томазов, який кілька років розвивав набережну і залучав гроші із міської казни. Так, після виграшу на конкурсі проектів “Громадський бюджет Києва” вдзовж набережної облаштували 9 лавочок.

За словами автора проекту, лавочки вкрали наприкінці минулого тижня пізнім вечором.

Це вже друга крадіжка. Перший раз узимку було вкрадено три лавочки. А зараз – ще чотири“, – сказав Олександ Томазов.

Таким чином на Дніпровській набережній між парками “Прибережний” та “Вербовий гай” залишилось всього дві лавочки. На заміну вкрадених лавок потрібен час та гроші, тож назвати терміни оновлення набережної автор громадського проекту не береться.

Відновлювати найближчим часом ми їх не будемо у такому вигляді. Можливо, якісь інші варіанти прибумаємо. Треба спланувати коштаи, які матеріали, хто буде це робити. Тому відразу це не зробимо“, – сказав Олександр Томазов.

Автор ідеї оновлення набережної звернувся до комунального підприємства “Плесо”, яке і займалось реалізацією цього проекту, аби комунальники звернулися із заявою до правоохоронців. Хто вкрав лавочки – поки не відомо.

Нагадаємо, ще у січні ми писали про крадіжку трьох лавочок з набережної. Тоді невідомі повантажили лавки у бус та зникли.

Фото: скріншот