Термін завершення будівництва — 2025 рік.

На території промзони Теличка, що неподалік станції метро «Видубичі» у Києві, побудують мультимодальний термінал з перевалки вантажів. Про це повідомив Сергій Овчинніков, менеджер проектів компанії «КПС Груп», яка нині орендує земельну ділянку на цій території.

За його словами, об’єкт буде складатися з транспортно-логістичного комплексу з гілкою залізничних колій, складських приміщень та причального комплексу для різних типів вантажів протяжністю не менше 400 метрів.

«Зараз йде процес підготовки до розробки техніко-економічного обгрунтування і передпроектних рішень. Ми активно спілкуємося з великими операторами різних ринків, які зацікавлені у довгостроковому співробітництві. Також вивчаємо іноземний європейський досвід, включаючи проект найбільшого річкового терміналу в Дуйсбурзі», — розповів Овчинніков.

Новий термінал у найближчі 5−7 років дозволить збільшити обсяг перевалки вантажів у Києві у понад 2 рази, до 5 мільйонів тонн на рік. Будівництво заплановано на орендованій землі площею близько 16 гектарів, у районі промислової зони Теличка. Проект коштуватиме від $50 до $100 млн, термін реалізації — близько 5 років.

«До 2025 року, у разі загальної позитивної динаміки зростання перевезень Дніпром, столиці знадобиться новий багатопрофільний перевалочний термінал, який зможе задовольнити потреби столиці в перевалці вантажів… Проект створить не менше 200 нових робочих місць залежно від рішень і рівня автоматизації процесів», — розповів Овчинніков.

Також підприємець повідомив, що нині вартість оренди землі, де компанія збирається збудувати термінал, коштує 221 тисячу гривень на місяць, в рік — 2,6 мільйона гривень.

Сьогодні ми писали, що готель «Дніпро» реєструє торгову марку казино.

Фото: прес-служба