Контракт на суму понад 14 мільйонів гривень підписаний 14 вересня з ТОВ «Будівельна компанія «ЗЗБК №1».

Про це повідомляється на сайті офіційного майданчика електронної системи публічних закупівель України ProZorro.

Встановлено необхідність термінового виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру у житловому будинку 1/5 на вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі міста Києва. В якості виконавця робіт обрано товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ЗЗБК №1», – зазначається в обґрунтуванні застосування переговорної процедури.

Роботи закупили за переговорною процедурою через виникнення особливих економічних чи соціальних обставин, пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, що унеможливлює дотримання замовником строків для проведення тендера.

Планується, що роботи з підготовки будівельного майданчику на здійснення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації техногенного характеру у житловому будинку №1/5 на вулиці Соломії Крушельницької у Дарницькому районі Києва будуть виконані до 31 грудня поточного року.

Спочатку виготовлять каркас і підсилять ним будівлю, потім демонтують газопостачання, ліфти та саму будівлю, зокрема, внутрішні сантехнічні мережі, опалення, електроосвітлення та електрообладнання. Після цього вивезуть і утилізують сміття, а також виконають земляні роботи.

Нагадаємо, підготовчі роботи по зміцненню будинку, який постраждав від вибуху на Позняках, розпочнуться 18 вересня.

Відмітимо, що 21 червня в багатоквартирному будинку на вул. Соломії Крушельницької у Дарницькому районі Києва стався вибух, внаслідок якого були зруйновані з четвертого по сьомий поверхи. Тоді загинуло 5 людей, а десятки людей залишилися без квартир.

Фото: Facebook