Це вже не перший випадок за останні декілька тижнів на лівому березі столиці.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Останнім часом у Дарницькому районі столиці водії доволі часто почали залишатися без коліс на своїх авто.

Знімальна група телеканалу «Київ» спробувала розібратися з тим, хто та навіщо краде колеса з машин.

«Сталося це в ніч проти 5 квітня. Зранку в понеділок сусіди повідомили мені, що машина, на жаль, вже не в повній комплектації. Тоді я вийшов, оцінив ситуацію, викликав поліцію, подав заявку. Ми поспілкувалися з правоохоронцями, а тепер очікую, що буде далі. Не дуже розраховую на щасливий кінець. Загалом збитків мені десь на одну тисячу доларів. Думаю, це вже піде з кишені сім’ї», – розповів пан Євген, у якого нещодавно «зняли» колеса з машини.

До слова, чоловік зазвичай паркував своє авто у дворі, де є освітлення та камери. Однак саме того дня, коли сталася крадіжка, вільного місця в подвір’ї не було. Відтак, Євгену довелося поставити машину ближче до дороги, де не було освітлення.

Євгенові трохи пощастило, адже він працює дистанційно, а автівкою користувався в особистих справах та для поїздок із дитиною до лікаря. Тому значних труднощів із відсутністю коліс він зараз не відчув.

«Не виключено, що свої ж колеса я зараз зможу знайти та купити на якихось сайтах в Інтернеті. Таке часто трапляється, коли крадуть якісь деталі з авто, а потім продають у мережі», – припустив Євген.

Також чоловік дав декілька порад для водіїв щодо того, як уберегтися від таких грабунків.

«Головне, напевно, поставити “секретки”, які не дозволять відкрутити колеса без спеціального ключа. Можливо, сигналізація врятувала б декілька хвилин. Але насамперед краще ставити авто на паркінгах, які охороняються, або хоча б у місцях, де є освітлення та камери спостереження», – наголосив Євген.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що у дворі на проспекті Глушкова за місяць зняли колеса з десятка машин.

Фото: скріншот