Повністю реконструйований дитсадок запрацював на вулиці Санаторній, 9-а.

Про це  повідомляється на сайті Дарницької РДА.

У Дарницькому районі столиці вчора, 14 вересня свої двері відкрив садок №345 на вулиці Санаторній, 9а, який зустрів малечу затишними груповими кімнатами, просторими світлими залами, зручними меблями, сучасними майданчиками», – йдеться у повідомленні.

В Дарницькому районі відкрився повністю реконструйований дитячий садочок на вулиці СанаторнійОдним із стратегічних…

Опубліковано Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація Понеділок, 14 вересня 2020 р.

Зазначається, що побудований ще в 1962 році заклад дошкільної освіти №345 багато років був в занепаді. Після проведення робіт з реконструкції відбулись значні зміни, садочок буквально побудований з нуля всього за 7 місяців. Зокрема, надбудовано 3-й поверх, а кількість вікових груп та місць тепер становить – 5 груп та 105 місць.

Замовником реконструкції є Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація. Родзинкою закладу стала функціональна спортивна та актова зала.

За словами голови Дарницької райдержадміністрації Ярослава Лагути, цей садок із найсучаснішими технічними рішеннями: сонячними батареями, термосанацією, кондиціонуванням, комплексною автоматизацією інженерних мереж. Садок повністю реконструйовано за кошти місцевого бюджету на соціально-економічний розвиток. Все будівництво не вийшло за межі запланованого фінансування, а садочок зданий «під ключ» та вже приймає маленьких дарничан.

Також повідомляється, що одним із стратегічних завдань, яке ставить мер Києва Віталій Кличко перед міським та районним керівництвом, є розширення мережі дошкільних навчальних закладів.

Нагадаємо, у Солом’янському районі столиці будують дитячий садок з басейном.

Фото: darn.kyivcity.gov.ua