Композиція має 3 основні елементи та має висоту у 6 метрів.

Про це повідомляє “Київзеленбуд”.

У День захисників і захисниць України у сквері імені Олександра Кошиця відкрили пам’ятний знак «Воїнам АТО».

Скульптор Олексій Шевченко пояснює, що в ця композиція має 3 основні елементи.

Так, гранітний хрест в основі – це символіка Збройних сил України. З нього здіймається вверх колона, що з одного ракурсу здається цільною, а вже з боку видно, що вона утворена з пластин.

Зміна вигляду колони – це відсилка до гібридної війни.Увінчує композицію сокіл-тризуб, склав крила в атаці, знищуючи змій, які символізують імперські амбіції Росії.

Участь у відкритті взяла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«У цій війні вже загинули 400 киян, а Дарницький район втратив 34 земляка, які загинули безпосередньо на фронті. Пам’ятати загиблих і шанувати живих – важливе завдання кожного українця. Цей пам’ятник має стати не тільки місцем скорботи та покладання квітів, а й нагадуванням про те, що війна триває досі, але завдяки нашим воїнам ми можемо жити у мирному місті, під мирним небом. А місто продовжуватиме виконувати взяті на себе зобов’язання підтримувати ветеранів АТО та їхні родини. Адже попри пандемію та проблеми в енергетичному секторі, ні в кого не піднялася рука обмежити соціальні гарантії ветеранам АТО, і всі вони враховані в новій програмі «Турбота», – зазначила Марина Хонда.

Фото: facebook