Тут діти здобуватимуть навички, які можна використовувати і в побуті.

В спеціалізованій школі-інтернаті №26 в Києві (бульвар Перова, 1) урочисто відкрили кафе «Bonjour», в якій працюють вихованці школи – діти з особливими потребами. Для Києва така дитяча соціальна кав’ярня — новинка, повідомляє прес-служба Дніпровської РДА.

Повідомляється, що в 2019 році за ініціативи директора освітнього закладу в проекті фундації «Ашан для молоді» отримали кошти для створення кафе. За кошти меценатів виконано капітальний ремонт приміщення, придбано меблі, кухонне обладнання та столове приладдя тощо.

Особливістю створеної в закладі освіти кав’ярні є те, що працюючи, учні здобуватимуть навички, які можна використовувати не тільки в професії, а і в побуті. Зокрема, діти навчаться приготувати їжу, подати на стіл, прибрати свою кімнату тощо.

До церемонії відкриття долучилися: начальник районного управління освіти Наталія Іваніна, начальник Головного управління позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти та науки України Тетяна Симоменко, директор спеціалізованої школи-інтернат №26 Ольга Павлюченко, голова ВБО «ДаунСиндром» Олена Болшаніна та меценати проекту —  «Auchan Rive Gauche».

Фото: Фейсбук