Один Центр запрацює влітку, а інший - восени.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Марина Хонда, заступниця голови КМДА.

«Мені подобається той підхід, який демонструє Дарницький район до реалізації соціальних проектів», – наголосила Марина Хонда.

Заступниця голови КМДА нагадала, що у 2019 році в Дарницькому районі столиці відкрили відділення реабілітації дітей з ДЦП.

У 2020 році на вулиці Поліській запланували створення Центру трудової реабілітації для дітей з інвалідністю старше 18 років, створення якого вже триває. За словами Марини Хонди, цей заклад має запрацювати вже восени.

Пані Марина самостійно перевірила, на якому етапі роботи в Центрі соціальної та психологічної підтримки для постраждалих від домашнього насильства на вул. Качуровського. Тут, за словами заступниці голови КМДА, залишилися лише внутрішні й косметичні роботи.

Відтак, уже влітку фахівці Центру будуть надавати послуги усім, хто їх потребуватиме. До того ж у цьому закладі з’явиться кімната, дружня до опитування дітей, які стали свідками чи постраждали від насильства.

«Дякую керівництву Дарницька районна в місті Києві державна адміністрація за активну позицію та відповідальний підхід до створення таких необхідних закладів в столиці», – зазначила Марина Хонда.

Нагадаємо, нещодавно на Дарниці прибрали берег озера Прірва.

Фото: pixabay