На проспекті Бажана у Дарницькому районі почали висаджувати зелену захисну смугу.

Сьогодні комунальники висадили 41 червонолистяний клен групи сортів Фрімана. Пише «Київзеленбуд» в Facebook.

Загалом по проспекту висадять 256 кленів та 2600 кущів бирючини. В рамках заходу також висадять 24 платани на вул. Вишняківська.

Зелені шумозахисні смуги стримуватимуть пилогазоповітряні суміші, що надходять від автошляхів та промислової зон.

На проспекті Бажана у Дарницькому районі почали висаджувати зелену захисну смугу. Сьогодні тут висадили 41…

Опубліковано КО "Київзеленбуд" Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Зелені насадження на Харківській площі та проспекті Бажана матимуть постійний полив з насосної станції на озері Вирлиця, будівництво якої зараз триває.

Фахівці обрали оптимальні для висадження бірючину та червонолисті сорти клена, які стійкі до посухи та сприяють очищенню повітря. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, пише КМДА.

За його словами, в Києві за 5 років відремонтували та реконструювали майже 380 парків і скверів. Також 370 земельних ділянок отримали статус скверу, парку, зеленої зони тощо.

Уздовж проспекту Миколи Бажана розпочали висадження зелений бар’єра з кленів та кущів 🌿 Вже висадили 41 клен, а…

Опубліковано Київська міська державна адміністрація – КМДА Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

До слова, для вирішення екологічних проблем Дарницького та Дніпровського районів міська влада розпочала оснащення сміттєспалювального заводу «Енергія» системою хімічної очистки, на Дарницькій ТЕЦ встановлють другий електрофільтр, що знизить рівень викидів. А на Бортницькій станції аерації завершують капремонт станції першого підйому.

Висадка кленів на Дарниці

🌳🌳🌳 Кілька сотень кленів та кущів мають висадити на проспекті Бажана у Дарницькому районі Києва. Почали озеленення сьогодні. Буде висаджено 256 кленів і понад 2600 кущів бирючини. Також заплановано висадити 24 платани на вулиці Вишняківська. Щоби всім деревам вистачало води – будується насосна станція на озері Вирлиця. Від неї прокладуть водопровід для поливу. ➡️ Як висаджують клени – дивіться у включенні журналіста з місця події 👇

Опубліковано Телеканал Київ Пʼятниця, 9 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, кияни можуть долучитися до створення скверу на Печерську.

Фото: facebook