Нардеп пройшом медичне дослідження на вміст у крові наркотичних речовин.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Євгеній Брагар, нардеп від «Слуги народу».

Нардеп розповів, що 3 липня його авто зупинили патрульні поліцейські – нібито через те, що на задньому номері машини не працювала лампочка, що підсвічує автономера.

«Патрульні не представились та почали одразу хамити. Декілька раз із виключеною боді-камерою натякали на хабар. Після моєї категоричної відмови давати хабар мене звинуватили в тому, що я начебто знаходжусь у стані наркотичного сп’яніння (яке на відміну від алкогольного сп’яніння перевіряється досить довго)», – написав нардеп.

Потім, за словами Євгенія Брагара, його відвезли до лікаря-нарколога, який нібито відразу сказав, що керманич – тверезий. Однак нардеп все ж пройшов екпертизу, результати якої обіцяли надати протягом 7 днів.

«Про те, що я являюсь народним депутатом України представники поліції дізналися тільки у клініці, яка знаходиться на вул. Петра Запорожця 20. У подібних ситуаціях я раджу всім робити паралельний незалежний тест, що власне зробив і я», – наголосив Євгеній Брагар.

Водночас нардеп опублікував фото результатів тесту, який чоловік зробив паралельно в іншій клініці. За даними цього документу – тест негативний.

За даними Новини.LIVE, поліція зупинила автомобіль Toyota Camry, за кермом якого сидів депутат Євгеній Брагар, 3 липня о 22:00 у Дарницькому районі столиці, на вулиці Русової.

В протоколі поліції зафіксували стан нібито наркотичного сп’яніння.

Також на опублікованому відео можна побачити, як від депутата та його помічника нібито надходили погрози у бік правоохоронців.

На Facebook-сторінці Патрульної поліції України зазначили, що Департамент патрульної поліції перевірить законність дій патрульних під час зупинки авто нардепа в Києві за інформацією, викладеною в його публікації.

«За фактом публікації народного депутата призначено службове розслідування, під час якого буде надана оцінка усім діям і обставинам», – наголосили в дописі.

Київ Media намагається з’ясувати деталі події.

Фото: фейсбук