Стадіон із легкоатлетичними доріжками та спортивними майданчиками з'явиться на вулиці Тростянецькій.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Олена Говорова, заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, здійснила робочий виїзд на територію спортивного комплексу на вул. Тростянецькій, 60. Наразі тут триває капітальний ремонт стадіону з легкоатлетичними доріжками та спортивних майданчиків.

Незабаром цей спорткомплекс у Дарницькому районі відповідатиме сучасним вимогам і стане популярним місцем для занять спорту серед киян.

Пані Олена зазначила, що в межах ремонту вже:

  • завершено облаштування основи футбольного поля;
  • відремонтовано 2 тенісних корти та 2 спортивних майданчики;
  • встановлено освітлення та нову огорожу навколо території комплексу.
  • замінено штучну траву на мініфутбольному полі;
  • встановлено дренажні кільця для забору води;
  • облаштовано дитячий та спортивний воркаут-майданчики.

«Місто активно продовжує роботу над оновленням спортивних об’єктів у столиці. Серед них комплекс на Тростянецькій, який доволі довго знаходився у занедбаному стані та був непридатним для занять спортом. Метою міської влади є облаштувати місця, де діти і дорослі зможуть займатися спортом, розвивати свої уміння, із користю проводити дозвілля. Минулого року на території комплексу вже було виконано частину основних робіт. Зараз триває ІІ черга капітального ремонту, що заплановано завершити у 2021 році. Маю надію, що незабаром стадіон на вул. Тростянецькій буде не лише відповідати усім основним сучасним вимогам спортивних комплексів, але й стане популярним місцем серед киян», – наголосила Олена Говорова.

Окрім цього, на стадіоні тривають роботи з підготовки основи для легкоатлетичних доріжок та секторів, у процесі капітальний ремонт трибун для глядачів.

У межах другої черги капітального ремонту стадіону передбачено облаштування доріжок по колу та по прямій, секторів для стрибків із жердиною, у висоту, у довжину та для штовхання ядра, а також завершення робіт на мініфутбольному полі, ремонт трибун та роздягалень.

Фото: КМДА