Місцеві жителі скаржаться, що щодня після 23:00 біля магазину велика кількість людей, які нерідко порушують громадський порядок.

Про це повідомляє“КВ”.

Депутат Київради Володимир Слончак (фракція “ВО “Батьківщина”) попросив голову Дарницької РДА Ярослава Лагуту перевірити дотримання правил продажу алкоголю у магазині “Червоне та Біленька” за адресою вул. Юрія Литвинського, 76/4Б.

За інформацією депутата, у магазині відпускають алкоголь неповнолітнім, а також продають його на ніч. Місцеві жителі скаржаться, що щодня після 23:00 біля цієї торгової точки спостерігається велика кількість людей, які нерідко порушують громадський порядок. Власники магазину не містять прилеглу територію у належному вигляді, вона захаращена.

Слончак попросив керівника Дарницького району Києва у разі виявлення порушень припинити діяльність вказаного магазину. А також рекомендував Ярославу Лагуті звернутися до правоохоронних та контролюючих органів з вимогою провести рейди та перевірки діяльності магазину “Червоне та Біленька”.

Нагадаємо, у ОАСК 19 жовтня відбулося перше засідання у справі про скасування заборони продажу пива, окрім безалкогольного та іншого спиртного з 23.00 години вечора до 10.00 ранку.

Фото: facebook