Щоб дістати постраждалу - підіймали вагон.

Про це повідомили очевидці події.

Матеріал містить відео 18+.

На бульварі Ярослава Гашека, що в Дніпровському районі столиці, дівчина впала під трамвай. За словами свідків – послизнулася.

Щоб дістати постраждалу з-під вагону, довелося підіймати трамвай.

Дівчина жива, їй надають допомогу лікарі.

Унаслідок події рух трамваїв тимчасово призупинено.

На місці працюють правоохоронці.

У Київпастрансі поки не прокоментували цю ситуацію.

Київ Media намагається з’ясувати деталі.

ДОПОВНЕНО

За даними телеканалу «Київ», постраждала наразі знаходиться в лікарні, її оперують. Більше інформації медики поки сказати не можуть.

У соцмережах пишуть, що місце, на якому сталася ця подія – дуже небезпечне. Поблизу зупинка маршруток та вихід із підземного переходу, тому там неодноразово трапляються прикрві випадки з пішоходами.

На Facebook-сторінці поліції Києва зазначили, що правоохоронці наразі встановлюють обставини травмування жінки на трамвайних коліях.

За даними поліціянтів, потерпілій 50 років.

Попередньо, жінка переходила трамвайні колії у невстановленому місті, зачепилась та впала, а водій трамваю не встиг загальмувати. Екіпажем патрульної поліції на місці події потерпілій надано першу домедичну допомогу, після чого її негайно госпіталізували лікарі.

Поліціянти проводять усі необхідні слідчі дії, щоб встановити всі обставини інциденту. Водночас подія належним чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Дніпровського управління поліції, після завершення перевірки їй буде надано правову кваліфікацію.

Фото: скріншот