Спортсмени матимуть нагоду підготуватися до майбутньої Олімпіади в Токіо.

Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики Ukraine International Cup-2021, заснований олімпійською чемпіонкою Стелою Захаровою, відбудеться 22-23 травня в київському Палаці спорту. Вхід для глядачів на змагання — безкоштовний, повідомляє прес-служба оргкомітету.

Змагання пройдуть на рівні національних збірних, а також юніорів; всього буде розіграно 24 комплекти медалей. Заявки на участь вже подали збірні Азербайджану, Франції, Узбекистану, Вірменії, Латвії, Мальти, Монако, Ізраїлю, Литви, Індії, Італії, Словенії, України, Польщі, Хорватії, Казахстану, Німеччини, Грузії, Туреччини.

«Для гімнастів нинішній турнір — важлива генеральна репетиція перед Олімпіадою в Токіо, яка відбудеться влітку. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб в цей непростий час гідно провести свято спорту — Ukraine International Cup» — розповіла Стелла Захарова.

Збірна України на змаганнях буде представлена у такому складі: Даніела Батрона, Юлія Касьяненко, Дарья Лиска, Поліна Дяченко, Анастасія Зубкова, Єлізавета Губарева, Роман Ващенко, Назар Чепурний, Ілля Ковтун, Євген Юденков, Микита Мельніков, Радомир Стельмах.

Турнір частково фінансується з бюджету — Міністерством молоді та спорту і Київською держадміністрацією, решту коштів на проведення оргкомітет розраховує отримати від спонсорів та меценатів. Вхід на трибуни — вільний.

Зауважимо, що турнір Ukraine International Cup вперше відбувся в 2002 році, і називався «Кубок Стели Захарової». В оргкомітеті нагадують, що за 18 років існування турнір виховав 6 олімпійських чемпіонів та 2 чемпіонів світу, а змагання за цей час відвідали 240 іноземних делегацій.

Як ми повідомляли, 6 червня в столиці відбудеться «Кольоровий забіг».

Фото: прес-служба