На Чоколівському бульварі триватиме ремонт, а на Софійській площі - фестиваль.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

У КК «Київавтодор» зазначили, що з 7 червня до 25 липня частково обмежать дорожній рух на Чоколівському бульварі.

На цій ділянці дороги розпочинається масштабний середній ремонт. Зокрема дорожники оновлюватимуть покриття на всій довжині бульвару у напрямку Севастопольської площі.

Водночас комунальники відремонтують бордюри, зливоприймачі та оглядові колодязі на бульварі.

На визначеній ділянці під час ремонту частково обмежуватимуть дорожній рух.

Окрім цього, 11-12 червня обмеження руху транспорту передбачено й на Софійській площі. У ці дати в столиці просто неба відбудеться 17-ий щорічний національний фестиваль «Французька весна в Україні».

Зокрема рух обмежуватимуть із 16:00 до 23:00 11-12 червня на Софійській площі, Малій Житомирській, Володимирській (від вулиці Ірининської до вулиці Великої Житомирської) та в Рильському провулку. Водночас внесуть зміни в рух громадського пасажирського транспорту, який курсує цими вулицями.

Цікаво, що завдяки новому формату пленеру кияни зможуть відвідати культурні заходи, дотримуючись карантинних норм. Також долучитись до цих подій можна буде і онлайн.

Окрім цього, 7-12 чеврня з 20:00 до 23:00 на вказаних вулицях частково відключатимуть зовнішнє освітлення. Це необхідно для проведення монументальної світлової проекції «Я – мрія…», створеної з використанням 3D-технологій.

Цьогоріч вуличні вистави, концерти класичної музики, кінопокази, фотовиставки, зустрічі з митцями та інтелектуальні дебати чекають на відвідувачів фестивалю не лише в Києві, а й у семи великих обласних центрах України: Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.

Київські глядачі традиційно матимуть змогу першими побачити новинки французького кіно завдяки програмі допрем’єрних показів як популярних, так і авторських стрічок різних жанрів.

Також завдяки «Французькій весні в Україні» у Києві створено урбаністичні картини від найкращих муралістів Франції. У 2021 році до них приєднається митець Nelio, який створить мурал на факультеті інформатики та обчислювальної техніки НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

Програма всіх заходів – тут.

Фото: unsplash