Експерти вивчили стан систем фізичного захисту об'єктів, а також визначили перелік потреб, що виникли внаслідок окупації російськими військами.

На ЧАЕС завершила роботу місія МАГАТЕ. Про це повідомляє прес-служба станції.

Мета місії — надання станції допомоги у ядерній безпеці та захищеності.

У ході 4-денної місії експерти обговорили ядерну безпеку та захищеність кожного об’єкту зони відчуження. Зокрема мова йшла про ядерний фізичний захист, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим паливом, радіаційний захист, а також аварійну готовність та реагування.

Експерти МАГАТЕ вивчили стан систем фізичного захисту об’єктів зони віжчуження, а також визначили перелік потреб, що виникли внаслідок окупації російськими військами. Для визначення цих потреб експерти дослідили усі роботи із поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим паливом, а також стан захисту працівників від професійного радіаційного опромінення” — повідомляє відомство.

Місія також мала визначити пріоритетність надання обладнання, що пов’язане з радіаційним захистом, захищеністю та аварійним реагуванням, та надати технічні поради щодо поновлення роботи автоматичної системи моніторингу у зоні відчуження.

Фото: Фейсбук