Першочергово для капітального ремонту включена територія парку зі сторони вулиці Срібнокільської.

Для будівництва першої черги нового сучасного багатофункціонального парку «Срібний Кіл» у бюджеті міста на 2022 рік передбачено 26,14 млн грн. Про це повідомили у Київській міській раді.

У повідомленні зазначили, що за цей рік вдалось зробити справжній прорив у питанні створення парку «Срібний Кіл».

“З командою однодумців було створено ГО «Парк Срібний Кіл», домоглись виділення коштів на розробку проєктної документації з облаштування парку, обрано підрядника на виконання робіт з розробки проєктно-кошторисної документації. Водночас було проведено десятки робочих нарад, опрацьовано сотні зауважень та пропозицій громади, проведено перше коло громадських обговорень проєкту парку та затверджено остаточний варіант концепції”, – зазначили у Київраді.

І зауважили, що будівельні роботи розпочнуться вже у 2022 році, першочергово для капітального ремонту включена територія парку зі сторони вулиці Срібнокільської.

Як ми писали, будівництво парку буде розбито на п’ять черг: планують зробити спортивні майданчики, майданчик для гри в теніс, кілька дитячих ігрових майданчиків, інклюзивний оглядовий майданчик, зону тихого відпочинку, вигулу собак, памп-трек, набережну з фонтаном, амфітеатр з фонтаном, альтанки. Парк буде розташовано між проспектом Миколи Бажана та вулицею Срібнокільською у Дарницькому районі.

Нещодавно затвердили остаточну концепцію благоустрою парку.

Фото: Фейсбук