Частину з них примусово повернуть до країн походження.

У Києві поліцейські виявили 14 осіб, які порушили міграційне законодавство України. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Щодо восьми правопорушників прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

Повідомялється, що правоохоронці у Шевченківському районі столиці виявили 16 іноземців, серед яких чотирнадцять осіб перевищили терміни законного перебування в Україні.

Судячи з показаних фото, затримання відбулося на одному з об’єктів будівництва в Києві. Де саме, в поліції не уточнюють.

Нелегалів доставили до Державної міграційної служби Центрального міжрегіонального управління у місті Києві та Київської області.

«Відносно іноземців складено протоколи за статтею 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Санкція статті передбачає до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Щодо восьми іноземців-порушників прийнято рішення про примусове повернення до країн походження у визначений законом термін. Покарання для решти фігурантів визначить Державна міграційна служба» — розповів начальник управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції у Києві Денис Дем’янюк.

Станом на серпень цього року київські прикордонники не впустили в Україну майже 2 тисячі нелегальних мігрантів.

Фото: Фейсбук