Тема цьогорічного фестивалю - «Заради життя».

У Києві 5-7 серпня вже вп’яте пройде фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage. На території заповідника «Софія Київська» сьогодні презентують документальні фільми проекту «Культура vs війна». Організатори фестивалю на сторінці у Фейсбуці анонсують програму кінопоказу.

Запрошуємо на презентацію проєкту циклу документальних фільмів «Культура vs війна» що пройде на відкритті фестивалю «Кінобукет» 5 серпня в Софії Київській, о 19:00 у Хлібні”, – йдеться у повідомленні.

На презентації відбудеться спеціальний допрем’єрний показ перших двох короткометражних фільмів-новел проекту «Культура vs війна». Проект представлять автори: режисер Кадім Тарасов та продюсер Андрій Різоль.

Цикл документальних фільмів-новел присвячено українським кінематографістам та відомим митцям, що боронять Україну у лавах ЗСУ, їхнім роздумам про власну трансформацію під час війни, переосмислення цінностей, творчість і війну.

Герої перших двох фільмів: кінооператор Сергій Михальчук і актор, режисер Ахтем Сеітаблаєв.

У фільмах: пряма мова героїв проєкту, відверті світоглядні міркування, актуальні кадри військового життя героїв. Проєкт реалізується Асоціацією «Дивись українське!» та компанією «Вавілон»”, – зазначають організатори.

Вони додають, що тема цьогорічного фестивалю – «Заради життя».

Фото: Фейсбук