Мурал знаходиться на будівлі за адресою Якуба Коласа, 6а.

Про це повідомила авторка проєкту, київська художниця Євгенія Фуллен.

Kyiv Media

Цей стінопис – другий із серії муралів “Народженні з попелу”, присвячених темі боротьби із домашнім насильством. Команда художників і студентів Київського національного університету технологій та дизайну та дві мисткині – Катерина Сербінова і Юлія Вітер – створювали цей мурал тиждень.

Хоча робота над останніми штрихами малюнку ще продовжується і його відкриють у третій декаді жовтня, побачити його вже можна за адресою вулиця Якуба Коласа, 6а.

Ця картина – символ перемоги, визволення себе від внутрішнього страху! Багато жінок бояться піти від чоловіків які є домашніми тиранами. Бояться, що не зможуть, бояться, що їх вб’ють за те, що вони втекли. Саме ця картина є символом перемоги над цим страхом“, – розповіла Євгенія Фуллен.

Героїні її проєкту – реальні жінки, котрі, на жаль, відчули на собі увесь біль та відчай від домашнього насилля, але вони змогли піти від домашніх тиранів. Героїнею цієї картини стала київська модель Ірина Пугачова. Саме її історія надихнула художницю створити такий стінопис.

Ззаначимо, загалом у Києві створять три мурали, які стануть символом боротьби з насильством. Перший був створений в Дарницькому районі, на вулиці Княжий Затон, 21. На фасаді будинку вималювалася щаслива жінка, яка змогла піти від кривдника і стала вільною.

Фото: Інстаграм