Автор відео скаржиться, що таких шахраїв ніхто не садить у в'язницю.

Про це інформує паблік «Київ Оперативний».

Брати Ковальські (Антон і Микола) на вулиці Богдана Хмельницького обманули продавчиню на 800 гривень, коли міняли крупні кошти на дрібні. Далі стрибнули у свій ВАЗ 2101 і помчали додому.

За наявним орієнтуванням їх затримали на вулиці Борщагівській нарядом поліції охорони. Через деякий час на місце на автомобілі Volkswagen приїхала група підтримки – усі із прізвищем Ковальські.

Як з‘ясувалося, у водія ВАЗ ніяких документів на право кермування немає і не було ніколи. Батько водія додає, що син має якусь довідку про те, що він нездоровий і має проблеми з головою.

До слова, у Києві охоронець і відвідувачка супермаркету влаштували розбірки з рукоприкладством. Інцидент стався в одній із торгових точок відомої в Україні мережі на вул. Берковецькій.

Охоронець супермаркету кілька разів ударив жінку в ділянку голови. Його опонентка також застосовувала силу, зокрема, штовхнула працівника магазину ногою. Під час одного з ударів жінка оступилася та впала на підлогу, але швидко піднялася і конфлікт продовжився.

Крім того, кілька разів телефон відвідувачки супермаркету опинявся на землі, а та вимагала його повернути. Причиною конфлікту стала відсутність маски у відвідувачки.

Фото: Фейсбук