Повідомляється, що це вже п'ятий храм у Білоцерківській громаді, який вийшов з МП.

Ще одна громада московського патріархату у Білій Церкві перейшла до ПЦУ — громада церкви пресвятої богородиці «Несподівана радість». Про це повідомляє “Еспресо”.

Церква розташована на території “Білоцерківської виправної колонії №35”. Перехід в ПЦУ підтвердив настоятель храму Микола Гопайнич.

Дивлячись на ту кількість (прихожан з числа ув’язнених – ред.), які прийшли на богослужіння, до сповіді, причастя, і як вони спілкувалися із нашими священниками, я роблю висновок, що вони задоволені цими подіями. Що Україна українізовується в усіх сферах, і релігійній теж. Деякі ув’язнені були звільнені з в’язниці і пішли воювати, захищвючи Батьківщину, проявляючи свій патріотизм і християнський обов’язок” — сказав він.

Повідомляється, що це вже п’ятий храм у Білоцерківській громаді, який вийшов з МП.

Крім того, до ПЦУ приєдналися ще 5 громад в кількох областях:

  • громада Свято-Троїцького храму села Чорників Володимирського району на Волині;
  • Свято-Миколаївська громада с. Гульськ Новоград-Волинського району та Свято-Георгіївської с. Нова Василівка Житомирського району;
  • храм святого апостола і євангелиста Луки с. Михайлин Козятинського благочиння Хмільницького району Вінницької області;
  • громада св. Параскеви УПЦ МП с. Паланка Уманського району.

Раніше до ПЦУ приєдналася громадахраму святого апостола і євангеліста Луки у Білій Церкві а також громада парафії Всіх Святих міста Сквира.

Фото: Фейсбук