Чоловіка на вулиці помітили з купою охорони.

Сьогодні у центрі Києві помітили чоловіка, схожого на російського виконавця Алішера Валєєва (Моргенштерна).

Відповідне фото оприлюднив у Facebook активіст Сергій Стерненко.

“Пишуть, що на Бесарабці у Києві бродить російське опудало та фанат путіна моргенштерн. Той, якому в‘їзд в Україну заборонили. Придивився до фото. Склалось враження, що це просто переодягнене під нього створіння. Ну або моргенштерн за менш ніж добу відростив волосся та перефарбувався у чорний колір”, – йдеться в дописі.

Натомість у мережі вказують, що чоловік на фото не схожий на Моргенштерна і що це може бути пранк. Ці фото поширюють, ззокрема, журналісти Стас Козлюк та Ельдар Сарахман:

Також деякі користувачі жартують, що якщо це Моргенштерн, то поруч з ним прогулюється й російський репер Тіматі.

Як ми повідомляли, Алішер Валєєв (відомий також як Моргенштерн) просить ОАСК визнати протиправними дії СБУ стосовно підготовки документів та звернення до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо внесення його до переліку осіб, які створюють загрозу національний безпеці.

Зауважимо, що інтереси Алішера Валєєва в Україні представляє київський адвокат Євген Пронін, керуючий партнер компанії Pronin&Partners. Він заявляв ЗМІ, що заборону на в’їзд в Україну для Моргенштерна винесли на підставі «абсолютно картонних історій», оскільки артист, мовляв, не відвідував окупований Росією Крим і не виголошував будь-яких політичних заяв.

Нагадаємо, Моргенштерн заявляв, що вважає президента Росії Володимира Путіна «красавчіком». Востаннє Валєєв був на території України півтора роки тому, коли давав концерт в Одесі. Тоді його виступ співпав із трауром через пожежу, в якій загинули люди: зі сцени артист висміяв траур за загиблими, і назвав його «показухою».

Цьогоріч влітку він планував провести концерт у Палаці Спорту в Києві, а також у Харкові та Запоріжжі. У кінці квітня 2021 року Мінкульт вніс Валєєва до «чорного списку».

Також стало відомо, що ОАСК відкрив провадження за позовом Моргенштерна проти СБУ.

Фото: Facebook