Американська компанія поки не коментувала цю інформацію.

У Києві в одному з приміщень поблизу Бессарабського ринку готується до відкриття заклад під вивіскою відомої американської мережі фаст-фудів Burger King, яка є головним конкурентом McDonald’s. Фотодокази вже опублікували користувачі соцмереж, зокрема, ресторатор Ігор Сухомлин.

На павільйоні вказана лише назва відомого бренду та напис «Скоро» з датою — 17 квітня цього року.

Під цією публікацією залишила коментар Мирослава Козачук, СЕО компанії Franchise Group, яка працює на ринку франчайзингу. Спочатку вона підтвердила, що Burger King продав в Україну майстер-франшизу, і що невдовзі буде «анонсовано вихід». Однак пізніше свій коментар видалила.

А пізніше додала інший коментар, в якому написала, що вивіску Burger King невдовзі знімуть, бо «об’єкт неофіційний». Користувачі вказали їй на суперечність, однак жодних уточнень Козачук не зробила.

В коментарі КиївMedia Мирослава підтвердила відкриття – франшизу купила українська компанія, всі коментарі будуть лише після офіційного релізу, запланованого на понеділок, 12 квітня.

Зауважимо: майстер-франшиза — це ліцензійно підтверджене право, яке передає правовласник користувачеві, на укладення договорів субфранчайзингу з третіми особами — субліцензіатами. Вона передбачає передачу прав і дає можливість не просто відкрити регіональне представництво, а займатися перепродажем бренду в конкретній державі.

Компанія Burger King поки офіційно не коментувала ймовірне відкриття закладу свого бренду в Україні. КиївMedia намагається отримати офіційний коментар від компанії.

ДОПОВНЕНО

Ресторатор Ігор Сухомлин додатково повідомив, що вітрину на Бессарабці обклеїли наліпками Burger King, щоб таким чином анонсувати лекцію маркетингового директора цієї компанії Фернандо Мачадо в Києві.

Ідею начебто попередньо затвердили з самим Мачадо, який вже 7 років очолює комунікації Burger King. Усі деталі за посиланням.

Фото: Фейсбук