Виставка триватиме до 6 жовтня.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

85% захворювань у світі передається через воду. Київський художник Дмитро Ульянов створив унікальну виставку картин, щоб закликати людей свідомо ставитись до чистоти та використання водних ресурсів.

Митець зібрав поліетилен, пакети, пляшки, дроти і навіть кришечки від кави, щоб створити свої картини.

Полотна експозиції «На берегах свідомості» писались незліченною кількістю розплавленого сміття: деталі комп’ютерів, запальнички, трубочки й навіть ізоляція дротів. Так Дмитро Ульянов вирішив пивернути увагу до проблем забруднення місцевих водойм.

Спочатку художник віришив започатковатиу акцію, коли зі своїми учнями та знайомими збирав сміття із водойм. Згодом це все перетворилося на мистецтво.

На кожному з об’ємних полотен автор залишив своєрідний знак у вигляді шматка пластику. На самій картині зображено саме ту місцину, де збиралися відходи – річка Дніпро, Либідь, Сирець, Коноплянка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Дмитрий Ульянов (@artist_ulianov)

На створення композиції пішли місяці. Цікаво, що картини не мають жодної краплі фарби. Усі полотна робляться за допомогою шаровості. У найбільшій картині – 260 шарів пластику.

Після побаченого відвідувачі часто долучаються до волонтерських груп чи пропонують допомогу. Роботи Ульянова спонукають замислитися над ставленням людини до природи.

Виставка триватиме до 6 жовтня в Музеї історії туалету на вулиці Рибальській, 22.

Вхід – вільний.

Фото: скріншот