Тривалість однієї зміни – два тижні.

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, друга зміна соціальної відпочинкової програми для дітей молодшого шкільного віку із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, розпочалася на базі столичних Центрів соціальних служб.

Київ Media

 

«Такі соціальні програми дають можливість покращити психоемоційний стан у родинах. Діти отримують організоване змістовне дозвілля та спілкування з однолітками в безпечних умовах. А батьки – змогу приділити час власному здоров’ю та відновити сили. Під час першої зміни вже більше 200 дітей пройшли відпочинкові програми. Учасниками програм є діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вимушені переселенці, діти з інвалідністю», – зазначила Хонда.

Вона додала, що відпочинкові програми організовані мережею Центрів соціальних служб м. Києва за сприяння Служби у Справах дітей та сім’ї КМДА. Тривалість однієї зміни – два тижні. Біля усіх обраних приміщень, де проходять програми, є укриття для безпеки дітей під час повітряної тривоги.

До слова, соціальні відпочинкові програми – результат співпраці державного і громадського сектору. «Творчі майстерні» оснащені завдяки зусиллям ГО «Всеукраїнська Ліга Українських Жінок», соки та іграшки передані Гуманітарним штабом КМДА, а гарячі обіди отримані від волонтерської групи, що працює у мережі волонтерів-рестораторів та World Central Kitchen.

Фото: КМДА