Заклад почне роботу з наступного року — набрати планують 150 студентів.

У Києві презентували новий приватний університет SET University (Science, Enterpreneurship, Technology), який розвиватиме у студентів уміння, необхідні для IT-підприємців. Про це повідомляє прес-служба Київської школи економіки, на базі якої працюватиме заклад.

Засновниками навчального закладу стали КШЕ та партнер Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

Повідомляється, що викладачами та менторами студентів будуть «топ-менеджери українських та іноземних ІТ-компаній».

У SET University викладатимуть такі дисципліни, як штучний інтелект, наука про дані, кібербезпека та інші, однак фінальний їхній перелік ще визначається за допомогою аналізу потреб абітурієнтів і ІТ-ринку.

Загалом навчатимуть за п’ятьма напрямками:

  • AI;
  • data science;
  • cybersecurity;
  • robotics;
  • web development.

Відомо, що в закладі буде доступний income share agreement (договір про розподіл доходу): оплачувати навчання можна буде відсотком від своєї зарплати в ІТ-компанії протягом кількох років після закінчення університету.

Також доступними будуть комерційна та грантово-стипендіальна модель навчання. Для комерційної обіцяють таку ж вартість навчання, як і на інших програмах КШЕ (від 55 тисяч гривень на рік). Перший набір запланований на 2022 рік. Планують набрати 150 студентів.

Презентацію SET University відвідав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Вступити до SET University зможе кожен абітурієнт. У ньому навчатимуть Artificial Intelligence, Machine Learning, Big Data та Internet of Things і так далі. Дипломною роботою випускника буде презентація ідеї або проєкту власного стартапу. Найкращі роботи отримають інвестування від венчурної студії, що діятиме на базі університету» — сказав Федоров.

За словами очільника Мінцифри, щорічна потреба ринку в Україні становить понад 30 тисяч ІТ-фахівців, тоді як фактично за цей час вивчаються близько 20 тисяч.

Нещодавно стало відомо, що компанії, в яких працюватимуть випускники майбутнього Президентського університету, повинні будуть відшкодувати вартість навчання.

Фото: Pixabay